До уваги суб’єктів господарювання!

Під час зустрічі із суб’єктами господарювання міста з питань дотримання вимог законодавства щодо продажу алкогольної продукції, яка проходила під головуванням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталія Барабаша за участю заступника керівника Сергія Легенького та представників Авдіївського ВП Покровського відділу поліції ГУНП у Донецькій області та відділу з розвитку економіки та торгівлі відбулося обговорення питань щодо чинної заборони на торгівлю алкоголем в нічний час доби, недопущення випадків продажу алкоголю військовослужбовцям та відповідальність за недотримання вимог законодавства щодо продажу алкогольної продукції.

Розпорядженням керівника від 03.07.2020 року № 619 «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Авдіївка Донецької області» було  змінено час дії заборони продажу алкогольних напоїв  з 22.00 до 10.00 години.

Однак, не дивлячись на зміну часу дії заборони продажу алкогольних напоїв за останню добу Авдіївським ВП Покровського відділу поліції ГУНП у Донецькій області зафіксовано недотримання вимог законодавства щодо продажу забороненої продукції, випадки продажу алкогольної продукції  після десятої години вечора у магазинах міста продовжуються.

ШАНОВНІ СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ! ЗВЕРТАЄМО ВАШУ ОСОБЛИВУ УВАГУ НА НЕОБХІДНІСТЬ НЕУХИЛЬНОГО ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ДІЮЧИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ!