Авдіївка отримала апарат ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова

У важких випадках перебігу COVID-19 застосовується штучна вентиляція легенів. Таким пацієнтам потрібне термінове підключення до апарату ШВЛ. Штучна вентиляція легень - необхідна, якщо дихальна система людини не справляється самостійно. Саме так стається за тяжкого ураження інфекцією COVID.

З початку епідемії коронавірусу сучасні апарати ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова отримали державні лікарні у Львівській, Івано-Франківській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Тернопільській, Рівненській, Закарпатській та Харківській областях, а також у Києві. «Боротьба з COVID-19 в Україні» – масштабний проєкт Фонду, покликаний допомогти країні рятувати життя людей. Він реалізується за програмою Фонду «Рінат Ахметов – Порятунок життів».

Тож, 30 липня, сучасний апарат штучної вентиляції легень у рамках боротьби з пандемією COVID-19 Фонд Рината Ахметова передав і Авдіївській центральній міській лікарні.

Керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталій Барабаш зазначив важливу роль, яку відіграє наявність таких апаратів на озброєнні медиків в умовах сучасної пандемії світових масштабів

Також заклад отримав від Фонду, окрім апарату ШВЛ, партію спеціальних медичних костюмів для працівників лікарні.