В місті триває робота щодо перевірки дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання в період адаптивного карантину

Моніторинговими мобільними групами з контролю за дотриманням протиепідемічних вимог, до складу яких входять представники військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області,  Авдіївського ВП Покровського відділу поліції ГУНП у Донецькій області та Ясинуватського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області постійно проводяться комісійні обстеження об´єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та побутового обслуговування щодо дотримання встановлених санітарних та протиепідемічних вимог в умовах адаптивного карантину.

Станом на 01 вересня 2020 року, за результатами проведеної роботи щодо дотримання суб’єктами господарювання міста Авдіївка протиепідемічних вимог, моніторинговими групами було здійснено 24 перевірки закладів громадського харчування, 372 перевірки об’єктів торгівлі та побутового обслуговування. Складено 4 адміністративних протоколів за ст. 42 КУпАП та 12 адміністративних протоколів за ст.  КУпАП.

Представники моніторингових мобільних груп продовжують проводити активну просвітницьку роботу під час моніторингових обстежень як серед адміністрації та персоналу закладів, що підлягають перевіркам так і серед населення щодо дотримання основних протиепідемічних заходів з мінімізації інфікування СOVID-19.