Діти на відпочинку

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту ВЦА  було відпрвлено 41 дитину на відпочинок до міжнародного дитячого центру «Артек»  (Київ, Пуща-Водиця. Протягом 21 дня діти зможуть проявити свої інтереси і прагнення, відчути свої здібності та покликання.

Оскільки зміна припадає на зимові свята, то однією з центральних подій їх відпочинку стане акція «Коляда починається з «Артеку». Крім того на дітей чекають фестиваль співдружностей «Коло друзів», який відкриє двері у мистецьку майстерню «Різдвяна зірка мрій», фольклорна програма «Ватра 12 місяців» і тематичний захід «Моя свобода - моя відповідальність». Періодом активної творчої реалізації стане «Зимовий ярмарок ідей», в рамках якого артеківцям запропоновано дослідити декілька тем: «10 зимових забав в Україні», «10 цікавих українських винаходів», «10 загадок від детективів», «10 витинанок зими», «10 головоломок з усього світу».

А четвертого грудня з відпочинку у ДП УДЦ «Молода Гвардія» повернулось 40 дітей. Діти відпочивали три тижня, відвідували екскурсії, брали участь у багатьох заходах і навчались.

Безкоштовні путівки надала Донецька облдержадміністрація, а проїзд з/д покрила Укрзалізниця.