Щодо поточної діяльності


Сьогодні, 05 жовтня, під головуванням керівника військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаша, за участю заступників Сергія Легенького та Євгена Удовенко пройшла оперативна нарада з керівниками відділів та структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації, закладів,  підприємств та  установ міста.
В ході наради начальник Авдіївського ВП Покровського ВН ГУ НП в Донецькій області Роман Процик доповів про криміногенну ситуацію в місті, про випадки продажу алкогольної продукції неповнолітнім, внаслідок вживання котрої, вже вдруге, за останній час, дитина отримала алкогольне отруєння. Також очільник поліції доповів про випадок невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, а  саме троє неповнолітніх дітлахів  залишились без нагляду закритими у власній квартирі. Ситуація вимагала негайного вирішення, наразі загрози життю або здоров'ю дітей не має, діти знаходяться під опікою родичів та знайомих людей.

Не дивлячись на спад  температури на території міста продовжують виникати пожежі, проінформував т.в.о. начальника ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області Андрій Костенко. Так, внаслідок загоряння постраждав дачний кооператив «Персик», горів приватний сектор старої частини міста, також виникла пожежа у районі стадіону. Рятувальники спрацювали оперативно, усі пожежі  були усунуті.
Ситуація по захворюваності на коронавирусну хворобу  залишається без змін, нових випадків протягом вихідних не зареєстровано, станом на 05 жовтня  загалом по місту Авдіївка лабораторно підтверджено шість випадків захворюваності на COVID-19.
Працівники КП «Служба єдиного замовника» продовжують санітарну обробку житлового фонду дезінфікуючими засобами  приділяючи більш пильну увагу обробці вхідної групи у приміщеннях та будівлях. Продовжується робота щодо підготовки до опалювального сезону 2020-2021, робота по укладанню плитки на пішохідних переходах на території міста та вивозу опалого листя.
Комунальні підприємства міста наразі працюють у штатному режимі, інформація щодо проведення ремонтних робіт та у разі виникнення аварійної ситуації публікується на офіційному сайті ВЦА або на офіційній сторінці Фейсбук.