Щастя мати родину!

Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей.

Навесні 2020 року у місті Авдіївка сталася трагедія – двоє дітей залишилися без батьківського піклування. У малюків не знайшлося родичів, які б взяли їх до своєї родини, тому діти були влаштовані до Краматорського будинку дитини «Антошка». Але на початку жовтня доля двох маленьких авдіївців змінилася. У свою прийомну сім'ю дітей прийняла родина з нашого міста, яка  функціонує з 2014 року. Прийомні батьки оточили дітей турботою та любов’ю, подарували їм сімейний затишок.

Шановні прийомні батьки! Ви відкрили дітям своє серце, дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Щастя Вам, добра, миру та благополуччя!

Шановні мешканці міста, якщо у Вас є бажання допомогти дітям, взяти у свою сім'ю діточок (усиновити дитину, взяти під опіку, піклування, стати прийомною сім’єю, створити патронатну сім’ю), тоді  запрошуємо Вас  до  служби у справах  дітей військово-цивільної адміністрації міста  та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для отримання консультацій та допомоги у оформлені документів.