Щодо поточної діяльності


Сьогодні, 19 жовтня, керівник військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш провів щотижневу оперативну нараду за участю заступників Сергія Легенького та Євгена Удовенка, керівників структурних підрозділів, підприємств і установ міста.
Розпочав нараду начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та військового обліку Сергій Бєляєв, якій доповів про встановлення на території окремих адміністративно-територіальних одиниць Донецької області «червоного» та «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з обмеженнями передбаченими пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами). Так, з 00:00 годин 19 жовтня 2020 року на території міста Авдіївка почав діяти «помаранчевий» рівень епідемічної безпеки.

За інформацією «Авдіївська центральна міська лікарня» загальна кількість зареєстрованих осіб з результатом «позитивний» по місту з початку пандемії COVID-19 становить - 13 осіб.
Авдіївським відділом поліції Покровського ВН ГУ НП в Донецькій області посилено контроль за дотриманням карантинних заходів на місцевому ринку та у торговому залі універмагу.

За інформацією керівників закладів освіти школяри та студенти Авдіївського професійно-технічного училища № 43 наразі перебувають на навчанні з використанням дистанційних технологій.
Керівники установ, організацій та в підприємств міста доповіли про важливі для життєдіяльності міста події, що сталися за тиждень.
Тривають роботи щодо підготовки до опалювального сезону, а саме: усунення виявлених поривів на ділянках теплотраси, продовження заповнення тепломережі.
За тиждень сталося декілька пожеж (всі ліквідовані), внаслідок загоряння сухої трави. Працівниками ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області проводяться профілактичні рейди з дотримання карантинних заходів.
Підводячи підсумки наради було наголошено на необхідності й надалі наполегливо та сумлінно виконувати свої службові обов’язки задля забезпечення життєдіяльності міста.