Введення в експлуатацію ліфтів у багатоповерхівках нашого міста

З часом ліфти, через тривалий термін експлуатації потребують капітального ремонту або заміни, тому для підтримання їх належного стану та працездатності необхідно проводити роботи по капітальному ремонту ліфтів у багатоповерхівках.

У відповідності до «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів» та «Порядку огляду, випробування та експертного обстеження машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» комунальним підприємством «Служба єдиного замовника» проведено капітальний ремонт та експертне обстеження ліфтів за кошти виділені з місцевого бюджету, згідно програми соціально-економічного розвитку, загалом у сумі 5 182,14 тис.грн.

За результатами проведених капітальних ремонтів та експертних обстежень 29 грудня вводяться в експлуатацію ліфти у багатоповерхівках за наступними адресами: 9 квартал буд. 20 (1 під’їзд); 9 квартал буд. 27 (3 під’їзд); квартал Ювілейний буд. 4 (2 під’їзд); квартал Ювілейний буд.9 (1,3 під’їзд); вул. Комунальна буд. 8 (1,2 під’їзд); вул. Рубінова буд.1 (1,2 під’їзд); проспект Центральний буд. 2а (1,2 під’їзд). Це наймасштабніші роботи з початку існування ліфтового господарства у місті і в наступному році роботи по капітальному ремонту ліфтів буде продовжено.

Матеріали підготовлено за інформацією КП «СЕЗ»