Надання грошової компенсації власникам об’єктів зруйнованого житла

З метою врегулювання питань щодо захисту прав осіб, житло яких було пошкоджено або знищено, Кабінетом Міністрів України 02 вересня 2020 року було прийнято постанову № 767 «Питання виплати грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації».

За розпорядженням керівника ВЦА міста Авдіївка Донецької області створена профільна комісія, яка здійснює заходи на виконання вимог Порядку до постанови КМУ № 767. До повноважень вказаної комісії відноситься: прийняття необхідних документів, ведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, проведення обстеження житла, складання відповідних актів і довідок та надсилання узагальненого пакету документів для розгляду і подальшого прийняття рішення щодо призначення компенсації за зруйноване житло обласною комісією.
Так, у поточному році обласною комісією було прийнято рішення про надання грошової компенсації власникам семи об’єктів зруйнованого житла у місті Авдіївка у розмірі 300 тис.грн., п’ятеро з яких вже її отримали на власні рахунки.

Нагадуємо, що кожен мешканець нашого міста, житло якого зруйновано або постраждало від бойових дій може отримати консультацію та роз’яснення, звернувшись до 11 кабінету ВЦА міста Авдіївка, або за телефоном: 0623631922.
Ознайомитись з порядком виплати компенсації за зруйноване житло можна за посиланням