Запрошуємо на участь у вебінарі!

Шановні мешканці міста Авдіївка!
В рамках Програми розвитку ООН в Україні на 2021 рік заплановано цикл вебінарів, присвячених підвищенню рівня обізнаності населення у галузі охорони навколишнього середовища, інформуванню щодо потенційних наслідків пандемії COVID-19, безпечній поведінці під час карантину та тенденціям у сфері екології.

Цільовою аудиторією вебінарів є мешканці місцевих громад Донецької та Луганської областей, студенти та екологічно активна молодь Донецької та Луганської областей, громадські організації та активісти.
Завданням вебінарів є ознайомлення учасників з сучасними тенденціями у галузі охорони довкілля для забезпечення розвитку територій, надання базових знань у сфері комунікації та медіа-обізнаності, набуття знань щодо оцінки потенційних наслідків пандемії COVID-19 та їх впливу на середовище.
Для якісного обговорення та охоплення зазначених тем, мешканцям міста Авдіївка запропоновано взяти участь у 6-8 вебінарах, що відбуватимуться із періодичністю 1-2 вебінари на тиждень протягом січня-лютого 2021 року.
Вебінари будуть проводитись із використанням можливостей підключення ZOOM конференції та почнуться з 14 січня 2021 року.
Реєстрацію на участь у вібінарі з зазначенням ПІБ учасника та облікового запису поштової скриньки надсилати до 12 січня 2021 року на адресу сектору екології та навколишнього середовища військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.