Тривають перевірки щодо дотримання карантинних обмежень!

Моніторинговими мобільними групами з контролю за дотриманням протиепідемічних вимог постійно проводяться комісійні обстеження об´єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та побутового обслуговування щодо дотримання встановлених санітарних та протиепідемічних вимог в умовах адаптивного карантину.

Протягом грудня 2020 року здійснено 227 перевірок об’єктів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства, складено 7 адміністративних протоколів за ч.1 ст. 44^3 КУпАП, винесено 60 постанов за ч.2 ст. 44^3 КУпАП.
Під час обстежень представниками моніторингових мобільних груп проводиться просвітницька робота з персоналом закладів та населенням щодо обов’язкового дотримання основних протиепідемічних заходів з метою уникнення інфікування СOVID-19.
Нагадуємо, що до складу моніторингових груп входять представники військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, Авдіївського ВП Покровського відділу поліції ГУНП у Донецькій області та Ясинуватського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області.