В Авдіївці відбудуться тренінги щодо реагування та протидії насильству

Сьогодні за участі представників USAID, Авдіївської ВЦА та інших громад в онлайн-режимі відбулась фокус-група щодо підвищення реагування на гендерно обумовлене та домашнє насильство.

Заступник керівника військово-цивільної адміністрації Авдіївки Сергій Легенький разом із представниками структурних підрозділів обговорили ефективний формат проведення навчальної підготовки з цих питань та план роботи в рамках проєкту на 2021 рік.
Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID), який фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізує компанія DAI Global LLC (DAI), спрямований на стабілізацію економічної ситуації постраждалих від конфлікту територій на Сході України.
В рамках реагування на виклики, пов’язані з COVID-19, Проєктом USAID заплановано проведення навчальних заходів для представників державних органів, органів місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства, які будуть направлені на підвищення реагування на гендерно обумовлене та домашнє насильство. (Орієнтовно проведення тренінгів заплановано на березень-квітень 2021 року).