Авдіївські школярі-джурівці взяли участь у творчому конкурсі «Ватра»

Сьогодні в Авдіївці рої військово-патріотичної гри «Джура» виступили з творчими номерами на міському конкурсі «Ватра». Яскраві виступи талановитої авдіївської молоді прийшли подивитися заступники керівника місцевої ВЦА Євген Удовенко і Сергій Легенький.

Революція Гідності продемонструвала всьому світу, що українці готові виборювати свою свободу за будь-яку ціну.

З метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні. Пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом «Вдячні за свободу!»

Своїми номерами учасники дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Також на конкурс завітали військовослужбовці 72 ОМБр, які зараз боронять кордони України під Авдіївкою, офіцери цивільно-військового співробітництва «Cimic», а також представники «Спілки ветеранів АТО».

Рої середньої та старшої ланок «Джури» виступили з піснями й танцями, а ще декламували вірші. 

По завершенню заходу керівництво військово-цивільної адміністрації разом з усіма присутніми подякували дітям за зворушливі й проникливі номери, а також за чудову атмосферу, яку створили школярі під час виступів, і нагородили джурівців грамотами та солодощами.