Романтик, люблячий батько і наставник: в Авдіївці згадують загиблого від обстрілу рятувальника Дмитра Тритейкіна

 
Сьогодні родина, колеги та мешканці Авдіївки вшановують світлу пам'ять жертви цілеспрямованого артобстрілу 2 лютого 2017 року – підполковника служби цивільного захисту Дмитра Тритейкіна. У цей день відважний рятувальник був важко поранений в живіт смертоносним снарядом прямо під час виконання своїх обов’язків. Майже три тижні лікарі відчайдушно намагалися врятувати Тритейкіна, проте 21 лютого він все ж пішов з життя.
 
Людина від Бога, надійне плече, справжній чоловік, батько і наставник, чиї життєві поради актуальні й сьогодні, – таким запам’ятали Дмитра Олександровича колеги. Дуже любили і цінували рятувальника й у сімейному колі.
 
- Він був дуже добрим, скромним, чуйним, завжди допомагав людям… Був трохи мовчазним, але у той же час романтичним – грав на гітарі, співав пісні і складав вірші, чим мене і підкорив свого часу, - згадує дружина Дмитра Оксана Тритейкіна. –Такий дуже інтелігентний був, розумний, багато читав. Сміливим був. Пам’ятаю, навіть під обстрілами, на пожежній машині відвозив породіллю зі старої частини міста до лікарні… Ми душа в душу разом прожили 20 років. А ще він дуже любив нашу доньку – душі в неї не чув, називав її лише Танечка, Танюша… Вона важко пережила втрату батька. Коли він був поранений, я перебувала з ним у лікарні Мечникова три тижні, але він покинув нас… Хоча мені здається, що він десь поруч і досі допомагає нам.
 
Коли покидають земне життя ті, хто намагався зробити його кращим, хто самовіддано служив землякам, народові України, ця втрата не має вимірів. Залишаються справи, за якими світла пам’ять про цю гідну людину буде жити вічно. Військово-цивільна адміністрація розділяє невимовну скорботу, біль гіркої непоправної втрати з родиною Дмитра Тритейкіна, з його близькими та колегами. Сумуємо разом із вами.
 
Гідна праця авдіївського рятувальника була відзначена Президентом країни та керівництвом військово-цивільної адміністрації.
22 серпня 2016 року Дмитро Тритейкін нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступіню;
 
8 лютого 2017 року нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступіню за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України;
 
посмертно отримав медаль «За оборону Авдіївки».