Авдіївка пам'ятає: виповнилося 4 роки з дня смерті рятувальника Дмитра Тритейкіна

 
Сьогодні, 21 лютого, у день четвертих роковин смерті мешканця Авдіївки, підполковника служби цивільного захисту Дмитра Тритейкіна керівництво військово-цивільної адміністрації міста взяло участь у заходах щодо вшанування пам’яті цього відважного рятувальника.
 
Завжди готовий прийти на допомогу, відповідальний, сміливий, доброзичливий – таким пам’ятають Дмитра Тритейкіна всі, хто його знав.
 
Окрім міської влади, згадати рятувальника та вшанувати його пам’ять в Авдіївці, на території 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини, зібралися начальник Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін, начальник 15-го Державного пожежно-рятувального загону Андрій Костенко разом із особовим складом, а також найрідніші для Тритейкіна люди – мати, батько, брат і дружина з донькою.
 
Після проведення шикування особового складу пожежно-рятувальних частин, промови керівництва ГУ ДСНС України у Донецькій області і колег загиблого щирі співчуття з приводу передчасної смерті Дмитра Тритейкіна висловив і заступник керівника Авдіївської ВЦА Євген Удовенко.
 
- Рівно 4 роки тому, у лютому 2017-го від нас назавжди пішла людина, чий внесок у життя міста важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна самовіддана і високопрофесійна робота в службі цивільного захисту, - зазначив Євген Удовенко. - Тоді, навіть під час моторошних обстрілів, Дмитро Олександрович мовчки, без тіні сумніву, сумлінно виконував свою роботу – рятував людей. Співпраця військово-цивільної адміністрації Авдіївки з Дмитром Тритекіним завжди була конструктивною, він ніколи не відмовляв у допомозі. Передчасна смерть Дмитра Олександровича - непоправна втрата для Авдіївки, для всього українського суспільства. Світла пам’ять про рятівника не по професії, а за покликанням, справжнього патріота своєї країни і глибоко порядної людини назавжди лишиться в серцях українців. Ми співчуваємо рідним та розділяємо неймовірний біль від втрати разом з близькими Дмитра Олександровича. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться у серцях всіх, хто його знав.
 
Хвилиною мовчання під звуки сирени пожежних машин і покладанням квітів біля меморіальної дошки усі присутні вшанували пам’ять загиблого рятувальника.
 
Євген Удовенко, Олексій Мігрін та Андрій Костенко окремо поспілкувалися з рідними Дмитра Тритейкіна і поклали квіти на могилу Дмитра Тритейкіна.
 
У всіх підрозділах ГУ ДСНС Донеччини сьогодні оголошено день пам`яті. Усюди приспущені прапори.