"Робіть якісно, як для себе": в Авдіївці провели інструктаж для рятувальників, які відновлюють дахи пошкоджених будинків

Сьогодні в рамках робочої поїздки до Авдіївки заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Ільченко, начальник Головного управління ДСНС України в Рівненській області Сергій Крук та перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Донецькій області В’ячеслав Бойцов разом із керівництвом Авдіївської ВЦА відвідали рятувальників, які вже відновлюють у прифронтовому місті покрівлі пошкоджених обстрілами будинків.

Були проінспектовані умови, у яких працює особовий склад.

Надзвичайникам доводиться працювати у надскладних умовах, із ризиком для власного життя, адже населені пункти розташовані у безпосередній близькості до лінії розмежування. Микола Ільченко перевірив забезпеченість рятувальників усім необхідним. Окрему увагу було приділено безпековим питанням: необхідності щоразу під час проведення робіт вдягати елементи захисту від уражень вогнепальної зброї (каски, бронежилети) та засобам індивідуального захисту від коронавірусу.

-    Ви тут з гуманітарною місією – допомогти у відновленні дахів пошкоджених під час бойових дій будинків. Але на ваші спини можуть дивитися у бінокль і, не дай Боже, у приціл. Тому не нехтуйте, будь ласка, захисною амуніцією, - закликав Микола Ільченко.

Керівництво ДСНС впевнилося в тому, що прибулі до Авдіївки бійці цивільного захисту забезпечені належними умовами для проживання та якісним і регулярним харчуванням.

Також було проведено інструктаж відносно якості виконання робіт.
 
-    Хлопці, люди в Авдіївці сім років живуть під обстрілами, їхати багатьом нікуди, особливо людям похилого віку. Їхні оселі були пошкоджені і вони потребують допомоги. Тому дуже прошу: робіть якісно, як для себе, - закликав рятувальників керівник Авдіївської ВЦА Віталій Барабаш. – Бажаю, щоб по закінченню робіт всі ви повернулися додому живими та здоровими!

Загалом в Авдіївці планується відновити понад півтори сотні житлових будинків. На даний час ведуться роботи одразу за декількома адресами: по вулиці Заводській та МПС. Всього у місті працюють 40 співробітників ДСНС з Херсонської та Львівської областей.