В Авдіївці міська влада вирішувала питання легалізації роботи служб таксі

Сьогодні відбулася чергова зустріч керівництва Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації з власниками служб таксі міста щодо узаконення діяльності з перевезення пасажирів у місті.

Під час минулої зустрічі наприкінці лютого перевізникам було запропоновано зареєструватись як ФОП або юридичною особою для надання послуг таксі. Після цього треба зареєструватися у територіальному органі податкової для здійснення такої діяльності та звернутися до Державної служби України з безпеки на транспорті для отримання ліцензій. Зазначений вид діяльності підпадає під дію закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Голова Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш тоді зазначав, що на ринку приватних перевезень в Авдіївці панує хаос: багато людей задіяні у цій сфері, але жодних податків ніхто не сплачує, при цьому якість обслуговування пасажирів жодним чином не контролюється. Окрім того, керівник ВЦА звернув увагу присутніх на зауваження від командувача Операції об’єднаних сил про те, що у прифронтовому місті місцеві водії таксі безперешкодно постачають військовослужбовцям алкогольні напої та іншу заборонену продукцію.

Сьогодні керівництвом міста було запропоновано перевізникам у найкоротший термін узаконити свою діяльність.

Наразі частина таксистів Авдіївки пішла на зустріч владі та громаді, і вже зареєструвалася, згідно чинного законодавства, для легального надання послуг таксі. Учасники сьогоднішньої зустрічі погодились із пропозицією міської влади та зазначили, що вже найближчим часом почнуть збір документів для отримання ліцензії.