ДРУЖБА ГРОМАД: ГЛУХІВ І АВДІЇВКА НАЛАГОДЖУЮТЬ МІЖМІСЬКІ СТОСУНКИ

Керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш з робочим візитом відвідав місто Глухів на запрошення тамтешнього міського голови Надії Вайло.

Глухів – старовинне місто на Сумщині із населенням у 35 тисяч мешканців, яке знаходиться неподалік кордону з РФ. Своєю чергою 30-тисячна Авдіївка розташована майже впритул до Донецька, який наразі не підконтрольний українській владі. В цьому – схожість міст.

Проте в інших сферах Глухів і Авдіївку майже нічого не об'єднує. Протягом російсько-української війни ці два міста з різних частин України стали частіше чути один про одне завдяки військовослужбовцям. Ще на початку війни після оборони сумнозвісної Авдіївської промзони один із підрозділів 58-ї окремої мотопіхотної бригади повернувся із зони АТО на постійне місце дислокації у Глухів. Після цього глухівські хлопці ще неодноразово захищали українські позиції поблизу Авдіївки.
Економіку обох міст, соціальні питання та комунальні проблеми обговорили під час зустрічі Надія Вайло і Віталій Барабаш. Один з одним керівники громад поділилися історіями успішного втілення різних проєктів. 

Говорили про необхідність розвитку внутрішнього туризму, через який можна і треба вивчати історію, виховувати гордість за Україну.

Віталій Барабаш був вражений архітектурою і історико-культурним потенціалом Глухова, і зазначив, що хотів би, щоб цю красу бачила і авдіївська молодь.
Домовились, що ця зустріч – лише початок відносин, і таке важливе для обох громад зближення – це лише питання часу. 

- Для мене особисто ця зустріч дала дуже багато! Однозначно, ми будемо рухатись до спільних дій, до реалізації планів. Я бачила багато різних керівників, але такого енергійного і вмотивованого – пошукати треба. Віталій Барабаш, як на мене, уособлення справжнього патріота. Скажу так: якби кругом були такі голови, як Барабаш, у Росії не було б жодного шансу окупувати навіть найменшого нашого хутора! – сказала Надія Вайло після зустрічі з керівником Авдіївської військово-цивільної адміністрації.