Шануємо вас, чорнобильці!

14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Тому сьогодні в автовій залі музичної школи слова вдячності та грамоти за самовідданість і мужність отримали авдіївці, які не шкодували свої життя та боролися з наслідками катастрофи.

Виказували подяку і привітання заступник керівника з організаційних та гуманітарних питань ВЦА Людмила Меженіна, начальник УПФУ м. Авдіївки Анастасія Казьміна. Керівник п'ятнадцятого пожежно-рятувального загону міста Дмитро Третєйкін  розповів про чорнобильців, які працювали в пожежній частині Авдіївки і в 1986 році також боролися з наслідками катастрофи. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

В свою чергу керівник Управління праці та соціального захисту населення Світлана Рубцова розповіла, що наразі на обліку в УПСЗН знаходиться 176 чорнобильців, 118 з яких безпосередньо приймали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Так, за розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації м. Авдіївки дев'ять ліквідаторів за тяжким станом здоров'я отримають допомогу: по 1000 грн..

Дітлахи ж подарували гостям музичні композиції.