Квіти, подарунки та добрі слова на честь ювілярки

Сьогодні з нагоди  поважного ювілею Любов Іванівну Грозіну, якій виповнилося 90 років, привітали вдома заступник керівника з організаційних та гуманітарних питань ВЦА Людмила Меженіна та представник Ради ветеранів Валерій Федірко. Вітали іменинницю теплими словами, зичили міцного здоров’я та довгих років життя, також вручили квіти і подарунки.

На прихід гостей чекали з нетерпінням, і не дали швидко піти. За святковим столом зібралися найрідніші люди Любові Іванівни: донька, онучка та правнук. За чашкою чаю з солодощами у неспішній бесіді проминула більш години. Ювілярша розповідала про обпалену війною молодість, а тут ще й на старість знов припала війна і вона дуже переймається, аби авдіївці знов жили у мирі. З самого початку і на протязі бойових дій родина Любові Іванівни ні на день не полишала ані її, ані місто, ані рідний будинок. Донька іменинниці Світлана сказала, що ніколи б не полишила матір одну. І насправді було видно, що в цій родині панує любов та повага.

Отож, з теплими і щирими враженнями нам довелось від’їжджати у справах. Проводжаючи гостей, Любов Іванівна кожного обіймала й дякувала за привітання, запрошувала ще в гості. А ми, в свою чергу, пообіцяли обов’язково завітати знову.