До уваги суб’єктів господарювання!

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який фінансується Федеративною Республікою Німеччина, продовжує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу.

До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

Детальніше...

Міжнародний Комітет Червоного Хреста оголошує про новий раунд програми підтримки мікроекономічних ініціатив в Авдіївці

У лютому Міжнародний Комітет Червоного Хреста (далі - МКЧХ) оголошує новий раунд програми грантової допомоги для домогосподарств та підприємців, які прагнуть розпочати або розширити свою економічну діяльність у місті Авдіївка.

МКЧХ надає підтримку у вигляді індивідуального грошового гранту згідно з бізнес-планом, в якому заявник відображає свою ідею з докладним описом і прорахунками фінансової стійкості проекту.

Для отримання детальної інформації про програму та порядок заповнення заявок запрошуємо Вас відвідати інформаційні збори, які відбудуться 06.03.2019 р. в приміщенні військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка (актова зала) об 11-00.

 Для участі в інформаційній сесії необхідно заздалегідь зареєструватися за телефоном гарячої лінії офісу Міжнародного Червоного Хреста: 0 800 300 115 (09:00-18:00, понеділок - п'ятниця).

До уваги суб’єктів господарювання - стартує новий формат Програми «Fit for Partnership with Germany»!

Інформуємо про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» (далі Програма) – економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0.

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств та підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, IT для Індустрії 4.0.

Детальніше...

21-А МІЖНАРОДНА ХАРЧОВА ВИСТАВКА В РЕСПУБЛІЦІ ІРАН

За інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, у період з 22 по 25 січня 2019 року, у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) заплановано проведення 21-ї Міжнародної харчової виставки.

Детальніше...

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ М. АВДІЇВКА!

Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» (Реорlе іn need) оголошує про початок проведення конкурсу щодо надання грантів для створення робочих місць на території міста Авдіївка.

Мета проекту - створення можливості працевлаштування для населення Донецької області, яке проживає поблизу лінії розмежування конфлікту.

Розмір гранту складає 40 000 грн. за кожне створене робоче місце.

Детальніше...

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ М. АВДІЇВКА!

Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) здійснює підтримку  малого бізнесу в Донецькій області. Одним з видів допомоги є надання грошової допомоги (грантів) малому бізнесу.

Мета проекту – надання грошової допомоги підприємствам та підприємцям, з метою економічного розвитку цього бізнесу, а саме: збільшення обсягів виробництва, збільшення продажів, виходу на нові ринки, збільшення прибутку, та створення нових робочих місць, тощо.

Детальніше...

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ М. АВДІЇВКА!

Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) оголошує про початок проведення конкурсу щодо надання грантів для створення робочих місць на території міста Авдіївка.

Мета проекту - стимулювання діючого бізнесу до створення нових робочих місць поблизу лінії розмежування конфлікту.

Детальніше...

До уваги громадських організацій, представників малого та середнього бізнесу!

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 27.03.2017 №266 (зі змінами), 06 грудня 2018 року буде проводитись національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Детальніше...

До уваги представників малого та середнього бізнесу!

Мінекономрозвитку створило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні - cosme.me.gov.ua. Портал містить інформацію для малого і середнього бізнесу про можливості виходу на нові ринки і обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

Бюджет програми COSME до 2020 року - 2,3 млрд євро. Українські підприємці можуть брати участь в проектах програми на загальну суму 900 млн євро.

Детальніше...

До уваги суб’єктів малого підприємництва!

Оголошено черговий конкурс бізнес-проектів «Український донецький куркуль», на реалізацію яких буде надаватись безповоротна фінансова підтримка.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13:00 години 26 вересня 2018 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького,6, каб. 412.

Детальніше...

До уваги ділових жінок міста Авдіївка!

20-21 вересня 2018 року у місті Маріуполь проходитиме бізнес - форум «Business4Women», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаним на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU Business.

До участі у форумі запрошуються жінки-підприємниці та жінки – керівники підприємств, представниці малого та середнього бізнесу міста.

Детальніше...

Шановні суб’єкти господарювання сфери громадського харчування!

19 вересня 2018 року у м. Краматорськ в приміщенні Краматорської міської ради (пл. Миру, 2, 4-й поверх) відбудеться семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід».

Семінар проводитиме Директорат безпечності та якості харчової продукції Міністерства аграрної політики України спільно з Проектом, що фінансується ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

Якщо Ви зацікавлені та бажаєте прийняти участь у семінарі, просимо повідомити до 03.09.2018 року відділ з розвитку економіки та торгівлі ВЦА м. Авдіївка за телефонами 3-27-88 або 050-620-71-76.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області