До уваги громадських організацій, представників малого та середнього бізнесу!

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 27.03.2017 №266 (зі змінами), 06 грудня 2018 року буде проводитись національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Детальніше...

До уваги представників малого та середнього бізнесу!

Мінекономрозвитку створило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні - cosme.me.gov.ua. Портал містить інформацію для малого і середнього бізнесу про можливості виходу на нові ринки і обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

Бюджет програми COSME до 2020 року - 2,3 млрд євро. Українські підприємці можуть брати участь в проектах програми на загальну суму 900 млн євро.

Детальніше...

До уваги суб’єктів малого підприємництва!

Оголошено черговий конкурс бізнес-проектів «Український донецький куркуль», на реалізацію яких буде надаватись безповоротна фінансова підтримка.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13:00 години 26 вересня 2018 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького,6, каб. 412.

Детальніше...

До уваги ділових жінок міста Авдіївка!

20-21 вересня 2018 року у місті Маріуполь проходитиме бізнес - форум «Business4Women», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаним на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU Business.

До участі у форумі запрошуються жінки-підприємниці та жінки – керівники підприємств, представниці малого та середнього бізнесу міста.

Детальніше...

Шановні суб’єкти господарювання сфери громадського харчування!

19 вересня 2018 року у м. Краматорськ в приміщенні Краматорської міської ради (пл. Миру, 2, 4-й поверх) відбудеться семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід».

Семінар проводитиме Директорат безпечності та якості харчової продукції Міністерства аграрної політики України спільно з Проектом, що фінансується ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

Якщо Ви зацікавлені та бажаєте прийняти участь у семінарі, просимо повідомити до 03.09.2018 року відділ з розвитку економіки та торгівлі ВЦА м. Авдіївка за телефонами 3-27-88 або 050-620-71-76.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

Міжнародний Комітет Червоного Хреста оголошує про запуск програми підтримки мікроекономічних ініціатив в Авдіївці (центральна частина)

Мета програми - надати підтримку вразливим домогосподарствам, чинним і підприємцям-початківцям в реалізації їх мікроекономічних ініціатив, спрямованих на отримання доходу, які сприяють розвитку місцевої економіки, і зокрема створення нових робочих місць в м. Авдіївка (центральна частина).

Детальніше...

Шановні підприємці!

З нагоди відзначення Дня міста, яке відбудеться 8 вересня 2018 року в 17:00 на площі ПКТіС ПрАТ «АКХЗ», запрошуємо Вас прийняти участь у виїзній торгівлі.

Для отримання консультації щодо надання відповідного дозвілу на торгівлю пропонуємо Вам заздалегідь звернутися до відділу економіки та торгівлі ВЦА м. Авдіївка (каб. №16). При собі мати копію свідоцтва про державну реєстрацію.

Шановні суб’єкти господарювання!

На виконання завдань, поставлених командувачем об’єднаних сил генерал-лейтенантом Наєвим С. за підсумками наради 10 липня 2018 року на тему: «Шляхи практичної реалізації завдань інформаційної та гуманітарної складових  операціїї Об’єднаних сил штабом Об’єднаних сил і вйськово-цивільними адміністраціями Донецької та Луганської областей», з метою забезпечення додержання конституційних гарантій щодо всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя та на всій території України, посилення її консолідуючої ролі в українському суспільстві як засобу зміцнення державної єдності, ураховуючи необхідність захисту національного мовно-культурного та мовно-інформаційного простору, військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області рекомендує здійснити на Вашому об’єкті  українізацію вивісок, банерів, інформаційних табличок  тощо.

Власники тварин можуть претендувати на одержання державної дотації за молодняк великої рогатої худоби!

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області доводить до відома фізичних осіб, які є власниками великої рогатої худоби (ВРХ), що відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107, фізичним особам надається дотація на безповоротній основі за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до 13-місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Детальніше...

Легальна заробітна плата – Ваш соціальний захист!

Заробітна плата сьогодні є одним з основних джерел доходів громадян. Але роботодавці і наймані працівники перебувають далеко не в однакових умовах. На жаль, тіньові процеси у сфері виплати заробітної плати набули особливого поширення, а саме тому легалізація трудових відносин, контроль за додержанням мінімальних гарантій в оплаті праці є актуальною проблемою, яка потребує уваги громадськості. Заробітну плату в «конвертах» без перебільшення можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. До того ж вона позбавляє людину соціальної захищеності. Нелегальна робота — це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантій на безпечні й здорові умови праці. Той, хто отримує «тіньову» зарплату, позбавлений виплати допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, одержання пристойної пенсії в старості та інших виплат, передбачених законодавством.

Шановні громадяни! Не погоджуйтесь на неофіційне працевлаштування, вимагайте від працедавця трудових угод та відмовляйтесь від заробітної плати «в конверті». Захистить себе від небажаних наслідків!

Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (КfW), розпочинає набір учасників у новому проекті підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників місцевих громад.

До участі у проекті запрошуються ВПО з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Детальніше...

ЩЕ РАЗ ПРО ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для суб’єктів господарювання усіх форм власності.

Детальніше...