Відбулося обстеження пасік в м. Авдіївка

Сьогодні робочою групою під головуванням заступника керівника ВЦА м. Авдіївка Удовенка Євгена, для складання актів обстеження пасік, які розташовані на території міста Авдіївка Донецької області, були обстежені пасіки бджолярів, які надали документи для отримання державної дотації за бджолосім’ї.

Детальніше...

Програма грантової допомоги від Червоного Хреста

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) оголошує про продовження програми грантової допомоги для домогосподарств, які хочуть почати, відновити або розширити свою самозайнятість.
МКЧХ надасть гранти (до 50 000 грн.) жителям міста Авдіївка, Бахмутського, Ясинуватського і Торецького району, чия економічна діяльність постраждала в результаті конфлікту.
Ми готові підтримати будь-яку бізнес-ідею, яка буде приносити стабільний дохід сім'ї, а також відповідати потребам ринку. На підставі отриманих заявок та бізнес-планів група фахівців МКЧХ проведе аналіз бізнес-ідеї з урахуванням знань і навичок заявника в обраній галузі, а також якості заповненого бізнес-плану.
Основні критерії для отримання гранту:
- дохід на особу не перевищує 4700 грн.;
- фактичне проживання в зазначених населених пунктах;
- наявність відповідних знань і досвіду;
- мотивація і готовність зробити свій внесок у реалізацію і розвиток бізнес-ідеї.

Детальніше...

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря. 

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ В ОКРЕМИХ РАЙОНАХ ТА МІСТАХ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря. З метою системного та сталого розвитку пріоритетних секторів економіки цільових регіонів та створення нових робочих місць, грантова підтримка надаватиметься для реалізації таких бізнес-проєктів:

ЛОТ 1. Для підтримки бізнес-проєктів у підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей, грантова підтримка надаватиметься для діяльності в таких секторах:

Детальніше...

Бізнес Донеччини та Луганщини запрошують на щорічну виставку «Схід - Експо 2020»

Бізнес-виставка «Схід-Експо 2020» відбудеться у Києві 16-17 вересня 2020 року.

Запрошуємо прийняти участь у виставці місцевих підприємців.

Захід пройде в самому серці міста – «Українському домі» по вулиці Хрещатик, 2.

«Схід-Експо 2020» реалізується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Польщі й Японії, та Посольства США в Україні та у партнерстві з Донецькою, Запорізькою та Луганською обласними державними адміністраціями, Донецькою торгово-промисловою палатою та Торговопромисловою палатою України.

Детальніше...

БІЗНЕС-ФОРУМ «BUSINESS4WOMEN»

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснований на базі Донецької ТПП, запрошує підприємців жінок та чоловіків (мікро-, малий, середній бізнес), топ-менеджерів, жінок-керівників компаній та підрозділів, до участі у Бізнес-форумі «Business4Women», який відбудеться у ZOOM 13 серпня 2020р з 10:00 по 16:00.

Сучасний світ – це не тільки використання новітніх технологій, а й успішний розвиток та реалізація найяскравіших ідей та мрій! Саме тому, Ви повинні взяти участь у форумі, розповісти усім, як жінка-підприємець, може бути успішною, займаючись тим, що її надихає! Але, прийнявши участь, Ви не тільки обміняєтеся досвідом, підвищите інтерес до підприємництва, налагодити нові бізнес-контакти серед учасниць в умовах заходу, а й прокачаєте Ваші навички, завдяки спікерам, які будуть ділитися своїм досвідом, розкажуть  про нюанси роботи та інструменти ефективного просування бізнесу.

Детальніше...

Оголошення

Данська Рада у справах біженців – Данська Група з розмінування

Програма економічного розвитку східної України

ПРОГРАМА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ІСНУЮЧИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ ЧЕРЕЗ ПІДТРИМКУ ФУНКЦІОНУВАННЯ БІЗНЕСУ В УМОВАХ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНОЇ З РОЗПОВСЮДЖЕННЯМ КОРОНАВІРУСУ COVID-19 ТА ВВЕДЕННЯМ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID) надає фінансову допомогу власникам мікро, малого та середнього бізнесів на території Донецької та Луганської областей для підтримки функціонування бізнес-діяльності з метою збереження існуючих робочих місць в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень в країні.

Детальніше...

ОПИТУВАННЯ ПРО НАПРЯМКИ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Департаментом економіки Донецької облдержадміністрації спільно з проєктом міжнародної технічної допомоги FORBIZ|EU4Busines розпочато роботу з розробки проєкту Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки.

З метою формування Плану заходів з реалізації Регіональної програми, враховуючи завдання, визначені Стратегією розвитку Донецької області на період до 2027 року та планом заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Донецької  області на період до    2027 року, затвердженими розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 17.02.2020 № 147/5-20,  на даний час проводиться моніторинг стану розвитку та визначення щодо сильних/слабких сторін малого і середнього підприємництва регіону, проблемних питань та шляхів їх вирішення. 

Просимо пройти опитування за посиланням: https://forms.gle/cPxGYqWsj2jXoGZt5

до 05 липня 2020 року.

Заздалегідь вдячні за співпрацю.

Програма вебінарів для українського агропромислового бізнесу, експортних трейдерів або виробників продуктів харчування чи сільськогосподарської продукції

 

Комітет харчової промисловості та сільського господарства при Німецько-Українській промислово-торговельній палаті разом з партнером Агроторгівля України, у співробітництві з Офісом з просування експорту України та Торгово-промисловою палатою України та іншими асоціаціями, планує започаткувати ефективну програму вебінарів для українського агропромислового бізнесу, експортних трейдерів або виробників продуктів харчування чи сільськогосподарської продукції, починаючи з червня 2020 року, де можуть прийняти участь на безоплатній основі усі зацікавлені особи.
Планується запросити німецьких експертів для обміну експертизою у різних галузях сільського господарства.

Детальніше...

Міністерство цифрової трансформації України запустило Національну онлайн-школу для підприємців

22 червня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового банку (World Bank Group), запустило Національну онлайн-школу для підприємців на платформі Дія.Бізнес

Навчання в Національній онлайн-школі для підприємців відбувається у форматі освітніх серіалів. У рамках кожного навчального серіалу потенційні та чинні підприємці зможуть подивитися серії, пройти тестування, отримати додаткові корисні матеріали, пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення курсу.

Також передбачається формат змішаного навчання. Частина навчання відбуватиметься онлайн, а частина — офлайн, на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Детальніше...