Легальна заробітна плата – Ваш соціальний захист!

Заробітна плата сьогодні є одним з основних джерел доходів громадян. Але роботодавці і наймані працівники перебувають далеко не в однакових умовах. На жаль, тіньові процеси у сфері виплати заробітної плати набули особливого поширення, а саме тому легалізація трудових відносин, контроль за додержанням мінімальних гарантій в оплаті праці є актуальною проблемою, яка потребує уваги громадськості. Заробітну плату в «конвертах» без перебільшення можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. До того ж вона позбавляє людину соціальної захищеності. Нелегальна робота — це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантій на безпечні й здорові умови праці. Той, хто отримує «тіньову» зарплату, позбавлений виплати допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, одержання пристойної пенсії в старості та інших виплат, передбачених законодавством.

Шановні громадяни! Не погоджуйтесь на неофіційне працевлаштування, вимагайте від працедавця трудових угод та відмовляйтесь від заробітної плати «в конверті». Захистить себе від небажаних наслідків!

Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (КfW), розпочинає набір учасників у новому проекті підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників місцевих громад.

До участі у проекті запрошуються ВПО з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Детальніше...

ЩЕ РАЗ ПРО ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для суб’єктів господарювання усіх форм власності.

Детальніше...

Проведення семінару – тренінгу!

В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки 31 травня у м. Краматорськ і 7 червня у м. Маріуполь буде проведено семінар - тренінг "Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації".

До участі в семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи,  менеджери, та ін.), представники неурядових громадських організацій та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.

Детальніше...

Запрошуємо підприємців м. Авдіївка взяти участь у Десятому регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області - 2018»!

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 № 266, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Дев’ятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області-2018».

Детальніше...

Шановні представники малого та середнього бізнесу!

За підтримки Покровської міської ради, громадської організації “Український Донецький куркуль”, молодіжної бізнес платформи “Залік” у рамках проекту ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” «Бізнес-Інкубатор» 26 травня 2018 року у залі Центральної міської бібліотеки ім Т.Г.Шевченко за адресою: Донецька обл., м.Покровськ, вул. Европейська, б.22 (з 10:40 до 17:00) буде проведено перший бізнес інкубатор регіонального рівня. Запрошуються на відкриті лекції власникі малого та середнього бізнесу, підприємці-початківці та активні люди, які тільки - но замислюються над власною справою, учасники регіонального конкурсу “Український Донецький куркуль” та активна молодь.

Детальніше...

Шановні суб’єкти господарювання сфери торгівлі та громадського харчування!

В рамках створення Єдиного культурного простору Донеччини, з метою популяризації української культурної спадщини, відтворення етнічної культури, звичаїв, традицій, обрядів, розвитку туристичної привабливості регіону 14 липня 2018 року у регіональному ландшафтному парку «Клебан-Бик» відбудеться фольклорно-етнографічний фестиваль «Купальські роси».

Запрошуємо бажаючих суб’єктів господарювання сфери торгівлі та громадського харчування міста Авдіївка прийняти участь у вищезазначеному заході.

З пропозиціями щодо участі у фестивалі «Купальські роси» необхідно звертатися до відділу з розвитку економіки та торгівлі ВЦА м. Авдіївка за адресою вул. Молодіжна, буд.5 (каб.№16) або за телефонами 3 27 88, 050 620 71 76.

Строк подання пропозицій до 29.05.2018 року.

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області

ДО УВАГИ СУБ´ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Запрошуємо всіх суб’єктів господарювання міста Авдіївка прийняти участь у конкурсі з надання грантів для створення робочих місць, який проводиться Чеською недержавною гуманітарною організацією «Людина в біді» (People in need).  Ціль проекту - стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал до розширення і створення нових робочих місць для населення, що проживає поблизу лінії розмежування.

Детальніше...

До уваги суб’єктів малого підприємництва!

Оголошено черговий конкурс бізнес-проектів «Український донецький куркуль», на реалізацію яких буде надаватись безповоротна фінансова підтримка

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13:00 години 05 червня 2018 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького,6, каб. 412 (01.06.2018 заяви прийматися не будуть).

Детальніше...

До уваги молодих підприємців міста Авдіївка»!

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що в межах реалізації проекту Еразмус+ «Вищі навчальні заклади», Харківський державний університет харчування та торгівлі спільно з Вірменським державним економічним університетом, Білоруським торговельно-економічним університетом споживчої кооперації, Технічним Університетом Молдови, академією економічної освіти Молдови, Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі та університетом РІСЕБА (Латвія) проводитимуть дослідження стану та перспектив розвитку молодіжного підприємництва в країнах східного партнерства серед молоді України віком від 13 до 35 років шляхом анонімного онлайн - опитування з 10 травня по 10 червня 2018 року.

Пропоноуємо прийняти участь у вищезазначеному онлайн - опитуванні за посиланням: https://bit.ly/2HYbkZ3.

Детально про проект на сайті http://heifye.hduht.edu.ua та за телефоном телефоном керівника проекту: 099 2240927 – Гросул Вікторія Анатоліївна.

Шановні суб’єкти господарювання!

Завтра (15.05.2018) об 10.00 годині в актовій залі військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка (вул. Молодіжна, 5) відбудеться робоча нарада з питань дотримання вимог законодавства про працю за участю представників Головного управління Держпраці у Донецькій області та Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області.

Запрошуємо всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території міста Авдіївка, прийняти участь у даному заході.

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області.

Шановні суб’єкти господарювання всіх форм власності, які здійснюють діяльність у сфері тваринництва

З метою розвитку галузі тваринництва, стабілізації поголів’я худоби та поліпшення її генетичного потенціалу, стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва, у 2018 році  діють Урядові програми щодо отримання державної підтримки  за наступними напрямами:

Детальніше...