ДО УВАГИ СУБ´ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Запрошуємо всіх суб’єктів господарювання міста Авдіївка прийняти участь у конкурсі з надання грантів для створення робочих місць, який проводиться Чеською недержавною гуманітарною організацією «Людина в біді» (People in need).  Ціль проекту - стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал до розширення і створення нових робочих місць для населення, що проживає поблизу лінії розмежування.

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць і складе 26 000 гривень за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту становить 130 000 гривень, при отриманні якої учасник повинен створити не менше 5 робочих місць.

Гранти надаються на конкурсній основі. Головним критерієм відбору заявок є надання обґрунтованого та ефективного плану по використанню гранту для створення стійкого робочого місця на строк не менше 6 місяців.

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, меблів, інструментів, сировини і матеріалів, оренда нежитлових приміщень, виплата заробітної плати, закупівля товарів, придбання франшизи і т.д.

Для участі в проекті необхідно заповнити Заявку. (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPRffyTdyKPBpexkckxqIsboSsvqAmiTlGL_eO0-djpw_gFQ/viewform?usp=sf_link).

Прийом заявок здійснюється до 31.07.2018 року.

Додаткову інформацію (документи, фото ваших робіт, продукції, бізнеса) Ви можете відправити на почту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Обсяг одного листа не повинен перевищувати 6 Мб.

Розгляд заявки відбувається протягом 60 календарних днів з дня відправлення заявки. Системи оповіщення про результати розгляду не передбачено. В разі прийняття рішення про надання гранту Вам буде попереджено листом на указану Вами електрону адресу.

Телефон гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).