Запрошуємо підприємців м. Авдіївка взяти участь у Десятому регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області - 2018»!

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 № 266, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Дев’ятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області-2018».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в політичне, економічне, соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі міста.          

У конкурсі беруть участь повнолітні громадяни України, які відносяться до керівного складу малих підприємств вищої та середньої ланок не менше 2 років або підприємці-фізичні особи, що зареєстровані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (згідно з Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань») у Донецькій області.

Участь у конкурсі є безкоштовною.

Кандидати на участь у конкурсі подають наступні документи:

  • анкета - заява (Додаток 1);
  • рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи (Додаток 2);
  • інформація про досягнення підприємця (конкретні досягнення особи- підприємця, участь у програмах соціально - економічного розвитку, Соціальному проекті, громадська діяльність та інше); 
  • копія витягу з Державного реєстру про державну реєстрацію підприємства або підприємця-фізичної особи (можливо надання копії витягу з Інтернет сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);
  • копії документів, що підтверджують особу кандидата (паспорт) та його досягнення (дипломи, статті, відзнаки, а також інформація про фестивалі, форуми, конференції, конкурси тощо,в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);
  • 2 фотокартки. 

Документи, що подаються поверненню не підлягають.

Конкурс проводиться за наступним номінаціями:  
1.«Підприємець року в галузі промисловості»;  
2.«Підприємець року в галузі сільського господарства»;  
3.«Підприємець року галузі торгівлі»;  
4.«Підприємець року в галузі послуг»;  
5.«Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства»;  
6.«Підприємець  року  в  галузі  інноваційної  діяльності  та  новітніх  технологій»;  
7.«Start-Up року»;
8.«За високій рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;
9.«За активну підтримку малого бізнесу».
10. « Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»         

Усіх бажаючих прийняти участь у конкурсі, просимо надати до 04 червня 2018 р., до відділу з розвитку економіки та торгівлі ВЦА м. Авдіївка (каб.16) пакети документів, передбачені умовами конкурсу у паперовому і елекронному вигляді (фотокартки повинні бути кольорові, портретні, розміром не менш 1 Мб) на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Отримати довідкову інформацію можна за тел. 3-27-88, 0506207176.