Міжнародний Комітет Червоного Хреста оголошує про запуск програми підтримки мікроекономічних ініціатив в Авдіївці (центральна частина)

Мета програми - надати підтримку вразливим домогосподарствам, чинним і підприємцям-початківцям в реалізації їх мікроекономічних ініціатив, спрямованих на отримання доходу, які сприяють розвитку місцевої економіки, і зокрема створення нових робочих місць в м. Авдіївка (центральна частина).

Учасниками програми можуть стати як домогосподарства (представлені однією людиною від домогосподарства), так і зареєстровані підприємці, які володіють достатніми знаннями, навичками і мотивацією для здійснення мікроекономічної діяльності, що приносить дохід (виробництво товарів, побутові послуги, перевезення, розвиток сільського господарства та ін.) .

МКЧХ надає підтримку у вигляді індивідуального грошового гранту (до 200 000 грн), згідно з бізнес-планом, в якому заявник відображає свою ідею з докладним описом і прорахунками фінансової стійкості проекту.

Програмою передбачено декілька етапів підготовки бажаючих до відбіркового туру:

• відвідування загальних інформаційних зборів;

• заповнення бланка заявки;

• проходження базового навчання бізнес-навичкам;

• підготовка і захист бізнес-плану.

Для отримання детальної інформації про програму та порядок заповнення заявок запрошуємо Вас відвідати інформаційні збори, які відбудуться 16.08.2018 в приміщенні військово-цивільної адміністрації (актова зала) з 10.00 до 12.00.

З усіх питань для підтвердження участі в інформаційній сесії звертайтесь за телефоном гарячої лінії МКЧХ: 0 800 300 115 (09:00-18:00, понеділок - п'ятниця).

Додатково повідомляємо, що всю необхідну інформацію щодо діючих програм з надання грантів на розвиток та підтримку бізнесу, можна отримати  у відділі з розвитку економіки та торгівлі ВЦА м. Авдіївка за адресою вул. Молодіжна, буд.5 (каб.№16) або за телефонами 3-27-88, 050 620 71 76.