До уваги громадських організацій, представників малого та середнього бізнесу!

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 27.03.2017 №266 (зі змінами), 06 грудня 2018 року буде проводитись національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі - МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

  • аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;
  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;
  • надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;
  • презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

Місце проведення конференції - «Авангард-Хол» (м.Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького). Початок роботи конференції - о 10.00.

Реєстрація учасників - з 9.00.

Запрошуємо прийняти участь у конференції громадські організації та представників малого і середнього підприємництва м. Авдіївка

У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2ЕАupT6 або https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSela3upA4FMf-PwPsUqTeJkr3rcT15As3-7grHG9nMhn7CS3g/viewform

Інформацію щодо участі необхідно надати не пізніше 28 листопада 2018 року за телефоном (050)347-85-73; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: (050)347-85-73; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (контактна особа – Бедзай Олег Миколайович).

 

Військово-цивільна адміністрація
міста Авдіївка Донецької області