Відкрита реєстрація українських виробників на участь у торговій місії до Швеції та Данії!

Місія організована Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України».

Метою торгової місії є створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та/або розширенню присутності компаній на ринку Швеції та Данії через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами.

Пріоритет надаватиметься виробникам наступних видів продуктів: органічних продуктів харчування, зернових культур, меду, кондитерських виробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід, продуктів їх переробки, чаю, кави.

Програма торгової місії включатиме індивідуально організовані бізнес-зустрічі з потенційними партнерами, заплановані іноземним консультантом, вивчення та аналіз торгових можливостей Швеції та Данії на місці та рекомендації щодо виходу на локальний ринок, візити на локальні підприємства, супермаркети, магазини тощо для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

До відбору допускаються компанії, які брали участь в торгових місіях, організованих ЄБРР в рамках ініціативи ЄС EU4Business, не більше двох разів.

Десять компаній буде обрано до бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору.

Реєстрація на участь у місії відкрита до 14 серпня 2019 року.

Відповідність критеріям відбору, подробиці, умови участі та реєстрація за посиланням: http://bit.ly/TMSweden.

Контактна особа: Юлія Котова (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) - керівник та співорганізатор торгової місії, Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків».