Програма вебінарів для українського агропромислового бізнесу, експортних трейдерів або виробників продуктів харчування чи сільськогосподарської продукції

 

Комітет харчової промисловості та сільського господарства при Німецько-Українській промислово-торговельній палаті разом з партнером Агроторгівля України, у співробітництві з Офісом з просування експорту України та Торгово-промисловою палатою України та іншими асоціаціями, планує започаткувати ефективну програму вебінарів для українського агропромислового бізнесу, експортних трейдерів або виробників продуктів харчування чи сільськогосподарської продукції, починаючи з червня 2020 року, де можуть прийняти участь на безоплатній основі усі зацікавлені особи.
Планується запросити німецьких експертів для обміну експертизою у різних галузях сільського господарства.

 Для правильного вибору експертів та організації вебінарів, які базуватимуться на реальних потребах, та щоб досягти їх найвищої ефективності для даного сектору економіки, організатори просять заповнити до 25.06.2020 року (включно) короткий опитувальник (українською) за посиланням:
https://easy-feedback.de/umfrage/1232387/q4yEST-f288282052205148f975786281ede70d-changeLang-497326

 Це допоможе організаторам визначити, яка саме інформація цікавить реальний сектор агропромисловості та що потрібно для інтенсифікації та покращення експортно-імпортних операцій.
 Крім того, просимо Вас надіслати свої побажання щодо тематики даних тренінгів, необхідних для розвитку експортної діяльності Вашого підприємства, та повідомити пріоритетні країни для торгівлі на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25.06.2020 року (включно).