Підприємців-початківців запрошують на тренінг

Громадська організація «Покровська Ліга ділових та професійних жінок» в рамках проєкту «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької і Луганської областей» оголошує набір для участі у тренінгу для кандидатів, які:
ще не мають досвіду ведення власної справи, але хочуть розпочати власний бізнес та мають бізнес-ідею;
нещодавно розпочали власний бізнес (самозайняті особи чи офіційно зареєстровані ФОП), але відчувають брак знань та навичок для подальшого розвитку та масштабування бізнесу;

є власниками мікро- та малого бізнесу, що постраждали від кризи, спричиненої конфліктом або зазнали збитків через карантинні обмеження.
Метою тренінгу є підвищення економічних можливостей вразливого населення на територіях Донецької і Луганської областей, що постраждали від збройного конфлікту.
У період з жовтня 2020 року по серпень 2021 року для власників мікро- та малого бізнесу, підприємців-початківців у містах Донецької області: Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове та містах Луганської області: Кремінна, Сєвєродонецьк буде проведено серію з двох дводенних тренінгів, двох одноденних групових консультацій, індивідуальні очні та онлайн консультації.
Перший тренінг відбудеться у місті Селидове Донецької області 3 листопада 2020 року.
Передбачається, що потенційні учасники/ці гарантують участь у запропонованих заходах та матимуть зворотній зв'язок протягом терміну реалізації проєкту.
Для реєстрації необхідно заповнити анкету до 30 жовтня 2020 року за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLScMovQ0j0W8Va.../viewform
Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 31 жовтня 2020року на електронну адресу кандидата/ки.
За додатковими питаннями та коментарями звертатися до координаторки проєкту пані Яни за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном +38(099)0370970.