Мобільний сервісний центр

В Авдіївці біля Центру надання адміністративних послуг пройшов виїзний прийом пересувного мобільного сервісного центру МВС. За допомогою в вирішенні питань до фахівців звернулось більше 160 городян.

Як повідомив Дмитро Муравйов, співробітник відділу РЕР, до Регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області надійшов офіційний запит від керівника ВЦА міста Павла Малихіна про організацію в Авдіївці прийому громадян фахівцями центру.

Після вивчення ситуації в місті та заяв на надання адмінпослуг, які були зареєстровані в ЦНАПі, сторони уклали договір о співпраці, і мобільний сервісний центр вирушив до Авдіївки.

Кожний бажаючий городянин зміг скористуватися послугами сервісного центру. Тут можна було зареєструвати, перереєструвати власний транспортний засіб, зняти його з обліку, отримати дублікат посвідчення водія або його міжнародний зразок. Також фахівці центру принимали заяви на видачу довідки про про відсутність судимостей.

Обслуговували громадян три адміністратори та фахівець Експертної служби МВС.

Бажаючим записатися на виїзний прийом слід звертатися до Центру надання адміністративних послуг (вул. Воробйова,3) або в військово-цивільну адміністрацію (вул. Молодіжна, 5, каб. №4). Слідуючий прийом фахівці пересувного мобільного сервісного центру МВС при наявності достатньої кількості заявок.