Центр надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради інформує щодо отримання послуг МВС

На виконання підписаного Договору про співпрацю між Військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області та Регіональним сервісним центром МВС в Донецькій області ведеться робота щодо надання в місті Авдіївка адміністративних послуг МВС, а саме:

- реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

- заміна посвідчення водія;

- видача міжнародного посвідчення водія;

- прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Послуги надаватимуться пересувним сервісним центром МВС, який оснащено сучасним обладнанням. Спеціалісти сервісного центру  виїзджатимуть по графіку, за попередньо складеним списком, до міста Авдіївка та надаватимуть громадянам міста найпопулярніші послуги МВС.

Перший виїзний прийом вже відбувся 19.07.2017, до фахівців мобільного сервісного центру звернулось  212 осіб. Надано 162 адміністративні послуги.

Пропозиції щодо графіка курсування, часів прийому мобільних сервісних центрів МВС та інтерактивну карту маршрутів можна переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ», а також, повну та детальну інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (044) 290-18-99 або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.

На етапі впровадження даного Проекту пропонуємо всім мешканцям міста, зацікавленим в отриманні даних послуг, звертатись до Центру надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради (вул.Воробйова, буд.3), або до військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка (перший поверх, каб.4, спеціаліст із звернення громадян), або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з заявою із зазначенням назви послуги та контактів заявника. (Зразок заяви додається

Телефон для довідок 3-12-74

Центр надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради