Увага! З 01 червня 2020 діють нові форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Відділ реєстрації військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що Міністерство юстиції України на своєму офіційному сайті розмістило інформацію про  затвердження нових форм заяв, що подаються  для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Так  з 1 червня 2020 року замість нинішніх 24-х форм заяв будуть використовуватися лише дев'ять, які згруповані переважно за видом особи, щодо якої проводяться реєстраційні дії.

Для проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб (крім громадських формувань) та фізичних осіб-підприємців   необхідно буде подавати такі форми заяв:

- Заява щодо державної реєстрації фізичної особи - підприємця;

- Заява щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади);

- Заява щодо державної реєстрації юридичної особи - органу влади;

- Заява щодо державної реєстрації відокремленого підрозділу юридичної особи;

- Заява щодо підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника.

Для зручності заявників Міністерством юстиції України розроблено зразки заповнення заяв за найбільш популярними реєстраційними діями, розміщені форми заяв у форматі Excel, які зручні для заповнення в електронному вигляді та подальшого їх роздрукування, а також у форматі PDF, які зручні як для заповнення в електронному вигляді та подальшого їх роздрукування, так і для роздрукування та подальшого їх заповнення від руки.

Просимо враховувати наведене під час підготовки документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

Ознайомитись з інформацією Міністерства юстиції України  можна  за посиланням: https://minjust.gov.ua/m/formi-zayav-u-sferi-derjavnoi-reestratsii-yuridichnih-osib-fizichnih-osib-pidpriemtsiv-ta-gromadskih-formuvan

 

Відділ реєстрації військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка Донецької області