ЗАПУСК ПОСЛУГИ ОДНОЧАСНОГО ОФОРМЛЕННЯ ID-КАРТКИ ТА НОМЕРА ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ ПО ДОСЯГНЕННЮ 14-РІЧНОГО ВІКУ (ID-14) В ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні Центр надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради розпочинає надавати нову послугу з оформлення паспорта громадянина України при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків.
Запуск послуги дозволить зменшити кількість візитів громадян до державних органів та заощадить їх власний час, оскільки відтепер відпадає необхідність відвідування Центру обслуговування платників податків для написання заяви та отримання довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
Заява на оформлення ID-картки одночасно стане заявою на присвоєння податкового номеру. Автоматизована міжвідомча взаємодія дозволить скоротити час громадян.
Послуга з оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки вперше з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків у ЦНАП надається безкоштовно.

Основними умовами отримання послуги є:
•    вік заявника 14-18 років;
•    реєстрація місця проживання у місті Авдіївка;
•    бажання заявника одночасно з оформленням паспорта громадянина України зареєструватися в Державному реєстрі платників податків.
Експериментальний проект реалізовано за участі Міністерства цифрової трансформації України, Державної міграційної служби України, Державної податкової служби України та за підтримки Офісу підтримки реформ (SURGe), що фінансується Урядом Канади.
Тож запрошуємо скористатись даною послугою в Центрі надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради (вул. Воробйова, 3).
І не забувайте, ми працюємо для Вас.