До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

В Україні з 17 серпня 2020 року запрацює оновлений Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Державне підприємство «Національні інформаційні системи», відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 14 липня 2020 року № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з 17 серпня 2020 року впроваджує оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР, Єдиний державний реєстр). У зв’язку з чим, тимчасово, з 5 серпня 00:00 до 16 серпня 23:59 буде відсутня можливість відкрити й закрити ФОП або ЮРИДИЧНУ ОСОБУ та внести зміни до відомостей, що містяться в ЄДР. У цей період дані зі старого реєстру ЄДР переноситимуться до нового.

Таким чином, прийом документів в Центрі надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради для проведення реєстраційних дій в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тимчасово буде призупинено з 05.08.2020 року до 17.08.2020 року.

Просимо вибачити за тимчасові незручності та радимо запланувати проведення реєстраційних дій до 05 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.

Більш детальна інформація щодо роботи оновленого ЄДР за посиланням: https://nais.gov.ua/article/v-ukraini-z-17-serpnya-2020-roku-zapratsyue-onovleniy-ediniy-derjavniy-reestr

Центр надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради