Центр надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради інформує суб’єктів господарювання

Щоб почати роботу новоутворених підприємств або  використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) в законодавчому полі України  необхідно подати для реєстрації декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Відповідно до пункту 2 Постанови КМУ №440 від 05.06.2013 «Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки»  декларація заповнюється суб’єктом господарювання і подається ним або надсилається рекомендованим листом за місцем розташування об’єкта (об’єктів) нерухомості до адміністратора центру надання адміністративних послуг або ДСНС (дозвільного органу), або через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.
Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка вчергове нагадує про необхідність дотримання правил карантину. Скористуйтеся можливістю надіслати ваші документи  до Центру надання адміністративних послуг поштою за адресою: 86065, Донецька область, м.Авдіївка, вул. Воробйова, буд.3.
Якщо ви маєте бажання особисто надати декларацію для реєстрації  або зустрітися з фахівцем ДСНС для консультації, будь ласка, зробіть це за попереднім записом за телефоном 06236-3-12-74 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її./.

Он-лайн реєстрацію декларації можна здійснити за посиланням