Про розмір адміністративного збору за надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації нерухомості, бізнесу та реєстрації місця проживання осіб

Відділ реєстрації військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що розмір адміністративного збору за реєстраційні дії у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців розраховується в залежності від встановленого розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Оскільки з 01 січня 2021 року набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», яким встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2270 гривні на місяць, відповідно змінюється й розмір адміністративного збору.
Адміністративний збір за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання осіб залишається незмінним згідно з пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016р. №1774-VIII.
Розміри адміністративного збору на 2021 рік щодо адміністративних послуг, які надаються відділом реєстрації, наведені у таблиці.