До відома мешканців міста Авдіївка

Відтепер громадянам Донецькій та Луганській областях надаватимуть адміністративні послуги колишніх МРЕВ не тільки стаціонарні але і пересувні мобільні сервісні центри МВС.

20 пересувних сервісних центрів з сучасним обладнанням виїжджають за графіком у віддалені населені пункти всієї України, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС, і надають громадянам найбільш затребувані послуги: - реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна водійського посвідчення, видача міжнародного водійського посвідчення, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Регіональний сервісний центр МВС у Донецькій області також отримав пересувний мобільний сервісний центр і з 12 квітня поточного року, за графіком, надає ці послуги у смт Мангуш, смт Нікольське, м.Вугледар, м.Олександрівка, м.Добропілля, м.Новолуганске, м.Сіверськ, м.Костянтинівка, м.Святогірськ, м.Лиман, м.Дружківка Донецької області, а також в с.Марківка Луганської області.

Наголошуємо, що стаціонарні нові сервісні центри МВС працюють лише в м.Бахмут Донецької області і в м.Северодонецьк Луганської області. Центри працюють за принципом єдиного вікна, у відкритих офісах, обладнаних найсучаснішими системами інформаційних технологій та комунікативним обладнанням з мінімальною кількістю часу оброблення заяв та без зайвих документів.

Для вивчення суспільної думки та у разі необхідності вирішення даного питання з відповідними державними органами військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області пропонує всім мешканцям міста, зацікавленим в отриманні даних послуг, звертатись до Центру надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради (вул.Воробйова, буд.3), або у військово-цивільну адміністрацію м.Авдіївка (перший поверх, каб.4, спеціаліст із звернення громадян), або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з заявою із зазначенням назви послуги та контактів заявника.

При надходженні достатньої кількості заяв керівництво ВЦА м.Авдіївка буде ініціювати залучення мобільного сервісного центру МВС до роботи у місті Авдіївка та проводити відповідну роботу з оформлення документів для вирішення даного питання

Керівництво військово-цивільної адміністрації
м.Авдіївка Донецької області

 

Зразок заяви