Доступ до публічної інформації

Нормативно правова база:

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» , Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження голови Донецької облдержадміністрації від 12.05.2011 № 262 «Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядження керівника військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 02.01.2018 № 2 "Про удосконалення роботи щодо виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» військово – цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області", метою якого є встановлення єдиного порядку опрацювання запитів на публічну інформацію, забезпечення прозорості та відкритості в діяльності структурних підрозділів військово – цивільної адміністрації, комунальних підприємств, установ, організацій міста Авдіївка, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області:

- Розпорядження "Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат у військово-цивільній адміністрації м. Авдіївка Донецької області" від 24.09.2018 № 736

- Розпорядження "Про внесення змін до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 24 вересня 2018 року №736 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат у військово-цивільній адміністрації м. Авдіївка Донецької області»" від 27.02.2020 № 218

Форма письмового запиту на публічну інформацію (завантажити)

Реєстраційно-контрольна картка усного запиту на публічну інформацію (завантажити)

Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію у військово – цивільній адміністрації міста Авдіївка (завантажити)

Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації (завантажити)


Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Надання публічної інформації військово – цивільною адміністрацією міста Авдіївка здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

3) підпис і дату.

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ЗАПИТИ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ:

ВІДДІЛ КОНТРОЛЮ

Начальник відділу – 3-11-25

факс - 3-57-22

За телефоном 3-11-25 Ви можете залишити запит на публічну інформацію, або надіслати його факсом чи електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або письмово за адресою:

 86065, м. Авдіївка, вул. Молодіжна, 5, Відділ контролю (на конверті вказувати "Публічна інформація").

Подати заяву