Доступ до публічної інформації

Нормативно правова база:

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» , Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження голови Донецької облдержадміністрації від 12.05.2011 № 262 «Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядження керівника військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 02.01.2018 № 2 "Про удосконалення роботи щодо виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» військово – цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області", метою якого є встановлення єдиного порядку опрацювання запитів на публічну інформацію, забезпечення прозорості та відкритості в діяльності структурних підрозділів військово – цивільної адміністрації, комунальних підприємств, установ, організацій міста Авдіївка, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Форма письмового запиту на публічну інформацію (завантажити)

Реєстраційно-контрольна картка усного запиту на публічну інформацію (завантажити)

Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію у військово – цивільній адміністрації міста Авдіївка (завантажити)

Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації (завантажити)


Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Надання публічної інформації військово – цивільною адміністрацією міста Авдіївка здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

3) підпис і дату.

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ЗАПИТИ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ:

ВІДДІЛ КОНТРОЛЮ

Начальник відділу – 3-11-25

факс - 3-57-22

За телефоном 3-11-25 Ви можете залишити запит на публічну інформацію, або надіслати його факсом чи електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або письмово за адресою:

 86065, м. Авдіївка, вул. Молодіжна, 5, Відділ контролю (на конверті вказувати "Публічна інформація").