"Про затвердження порядку опрацювання та розгляду письмових звернень громадян" від 29.12.2017 № 819

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 29.12.2017 № 819
м. Авдіївка, Донецька обл.

Про затвердження порядку
опрацювання та розгляду
письмових звернень громадян

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян, поліпшення організації та забезпечення системної роботи із зверненнями громадян, підвищення обов’язковості посадових осіб, відповідальних за вчасно надану обґрунтовану відповідь на звернення громадян, відповідно до розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.12.2017 №1619/5-17 «Про затвердження Порядку розгляду письмових звернень громадян в Донецькій обласній державній адміністрації», керуючись Указом Президента № 109/2008 від 07.02.2008 року, статтею 40 Конституції України, Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про військово-цивільні адміністрації»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити порядок опрацювання та розгляду письмових звернень громадян у військово-цивільній адміністрації міста Авдіївка Донецької області (додається).
2. Координацію дій за виконанням розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації покласти на загальний відділ (Гонтар), контроль за виконанням розпорядження на заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Меженіну Л.
3. Розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 16.03.2017 №157 «Про затвердження порядку опрацювання та розгляду письмових звернень громадян» вважати таким, що втратило чинність.Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                       П. Малихін

 

 

Додаток