"Про затвердження графіків особистих прийомів громадян начальниками структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області" від 03.01.2019 № 2

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 03.01.2019 № 2
м. Авдіївка, Донецька обл.

Про затвердження графіків особистих прийомів громадян начальниками структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області

З метою забезпечення виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 05.03.2008 року №78 «Про виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008» керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» та ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», з о б о в ‘ я з у ю :

1. Затвердити графік особистого прийому громадян начальниками структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (далі – ВЦА м.Авдіївка).
2. Забезпечити виконання графіків і порядків проведення особистого, прийому громадян начальниками структурних підрозділів ВЦА м.Авдіївка.
2.1. Погоджувати у разі відсутності начальників структурних підрозділів ВЦА м.Авдіївка з поважних причин (хвороба, відрядження, відпустка) підміну прийому громадян іншою посадовою особою.
2.2. Особистий прийом громадян проводити в кімнаті особистого прийому громадян ВЦА м.Авдіївка кожного понеділка з 09.00 до 12.00.
3. Загальному відділу (Гонтар) забезпечити публікації графіків проведення особистого прийому громадян начальниками структурних підрозділів ВЦА м.Авдіївка на офіційному веб-сайті ВЦА м.Авдіївка.
4. Координацію дій за виконанням розпорядження заступника керівника ВЦА м.Авдіївка покласти на загальний відділ (Гонтар), контроль за виконанням розпорядження на заступника керівника ВЦА м.Авдіївка Меженіну Л.
5. Розпорядження керівника ВЦА м.Авдіївка від 11.01.2018 №22 «Про затвердження графіків особистих прийомів громадян начальниками структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області» вважати таким, що втратило чинність.


Заступник керівника
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                                     Р. Шахов

 

 

Додаток