"Про затвердження Порядку організації проведення особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги" від 03.01.2019 № 3

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 03.01.2019 № 3
м. Авдіївка, Донецька обл.

Про затвердження Порядку організації проведення
особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної
первинної правової допомоги

З метою забезпечення громадянам України реалізації конституційного права на отримання у повному обсязі безоплатної первинної правової допомоги та обґрунтованої відповіді на звернення, у тому числі викладені в усній формі, керуючись Законами України «Про безоплатну правову допомогу», «Про звернення громадян», «Про військово-цивільні адміністрації», Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з о б о в ‘ я з у ю :

1. Затвердити Порядок організації проведення особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги (додається).
2. Юридичному відділу (Парамзіна) забезпечити прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, у відповідності до цього Порядку.
3. Координацію дій за виконанням розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області покласти на загальний відділ (Гонтар), контроль за виконанням розпорядження на заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Меженіну Л.
4. Розпорядження керівника ВЦА м.Авдіївка від 29.12.2017 №820 «Про затвердження Порядку організації проведення особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної правової допомоги» вважати таким, що втратило чинність.Заступник керівника
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                                     Р. Шахов

 

 

Додаток