"Про затвердження графіків особистого та виїзних прийомів громадян, проведення телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія», «Телефону довіри» на 2019 рік" від 10.01.2019 № 23

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 10.01.2019 № 23
м. Авдіївка, Донецька обл.

Про затвердження графіків особистого
та виїзних прийомів громадян, проведення
телефонного зв’язку з населенням
«Гаряча лінія», «Телефону довіри» на 2019 рік

З метою забезпечення виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 05 березня 2008 року №78 «Про виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008» керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» та ст. 28 Закону України «Про звернення громадян», з о б о в ‘ я з у ю :

1. Затвердити:
1.1. Графік особистого прийому громадян керівником військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області та заступниками керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (додаток 1).
1.2. Графік проведення виїзних прийомів громадян керівником та заступниками керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області на 2019 рік (додаток 2).
1.3. Графік проведення телефонного зв’язку з населенням міста «Гаряча лінія» керівником та заступниками керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області на 2019 рік (додаток 3);
2. Забезпечити функціювання «Телефону довіри» в загальному відділі, розташованого за адресою: вул. Молодіжна, буд. 5, кімната №4 (телефон 3-18-44), щоденно з 15.00 до 16.00.
3. Заступникам керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області:
3.1. Забезпечити виконання графіків і порядків проведення особистого, виїзного прийому громадян, телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія».
3.2. Погоджувати у разі відсутності керівних працівників з поважних причин (хвороба, відрядження, відпустка) заміну іншою посадовою особою за розподілом обов’язків із заступником керівника на особистому прийомі громадян;
3.3. Особистий прийом громадян проводити в кімнаті особистого прийому громадян військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області протягом робочих днів тижня з 09.00 до 12.00.
4. Загальному відділу (Гонтар) забезпечити публікації графіків проведення особистого прийому громадян на офіційному веб-сайті військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, виїзних прийомів громадян згідно графіку, телефонного зв’язку з населенням міста «Гаряча лінія», графік функціювання «Телефону довіри», висвітлення аналітичних матеріалів, відомостей про роботу із зверненнями громадян.
5. Координацію дій за виконанням розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області покласти на загальний відділ (Гонтар), контроль за виконанням розпорядження на заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Меженіну Л.Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                   П. Малихін

 

 

Додатки