"Про затвердження Порядку організації проведення особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги" від 03.01.2020 № 17

ПРОЄКТ


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 03.01.2020 № 17
м. Авдіївка Донецької області

Про затвердження Порядку організації проведення
особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної
первинної правової допомоги

З метою забезпечення громадянам України реалізації конституційного права на отримання у повному обсязі безоплатної первинної правової допомоги та обґрунтованої відповіді на звернення, у тому числі викладені в усній формі, керуючись законами України «Про безоплатну правову допомогу» від 02 червня 2011 р. №3460-VI, «Про звернення громадян» від 02 жовтня 1996 р. №393/96-ВР, «Про військово-цивільні адміністрації» від 03 лютого 2015 р. №141-VIII, Указом Президента України від 07 лютого 2008 р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з о б о в ‘ я з у ю :

1. Затвердити Порядок організації проведення особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги (додається).
2. Юридичному відділу (Парамзіна) забезпечити прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, у відповідності до Порядку організації проведення особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги.
3. Координацію дій за виконанням розпорядження покласти на загальний відділ (Гонтар), контроль за виконанням - на заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Меженіну Л.
4. Розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 03 січня 2019 р. №3 «Про затвердження Порядку організації проведення особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної правової допомоги» визнати таким, що втратило чинність.Виконуючий обов’язки керівника
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                                          Р. Шахов

 

 

Додаток