Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проєкт регуляторного акту – проєкт розпорядження керівника військово– цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на території міста Авдіївка на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення.

Проєкт розпорядження керівника військово– цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на території міста Авдіївка на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено 20.05.2020 року на офіційному сайті військово– цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області http://avdvca.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту просимо надавати за поштовою адресою: 86065, м. Авдіївка, вул. Молодіжна,7 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..