"Про затвердження Порядку розміщення відкритих літніх майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства в м. Авдіївка"

ПРОЕКТ


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 

від __________ № _____
м. Авдіївка, Донецька обл.

Про затвердження Порядку розміщення
відкритих літніх майданчиків для
харчування біля закладів ресторанного
господарства в м. Авдіївка

З метою врегулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності у сфері надання послуг з харчування на відкритих літніх майданчиках, відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833, Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року №198, Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08 липня 1996 року № 369, ДСТУ 4281:2004 “Заклади ресторанного господарства. Класифікація”, Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Авдіївка, затверджених рішенням міської ради від 29 квітня 2004 року № 4/18-452, керуючись Законом України “Про військово-цивільні адміністрації”

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Порядок розміщення відкритих літніх майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства в м. Авдіївка (додаток 1).
2. Відділ архітектури та містобудування військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Пефтиц) розробити Положення про комісію з розміщення відкритих літніх майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства в м. Авдіївка та надати на узгодження кандидатури до її складу.
3. Координацію дій по виконанню даного розпорядження покласти на відділ архітектури та містобудування військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Пефтиц), контроль – на заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Шахова Р.
Керівник
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області
полковник                                                                  П. Малихін

 

 

 

Додаток