"Про продовження дії Договору про встановлення особистого строкового сервітуту на територію (об’єкт благоустрою) для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності"

ПРОЄКТ


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від _______________ № ____
м. Авдіївка Донецької області

Про продовження дії Договору про встановлення особистого строкового сервітуту на територію (об’єкт благоустрою) для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Грошевої Наталії Павлівни від 15 червня 2020 року про продовження дії Договору №13-31/8 від 31 липня 2017 року про встановлення особистого строкового сервітуту на територію (об’єкт благоустрою) для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за місцем розташування: в районі буд.№3 по вул. Комунальна в м. Авдіївка, на підставі рішення Авдіївської міської ради від 23 червня 2016 року № 6/71-1987 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Авдіївка», розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 05 грудня 2018 року №1042 «Про затвердження Правил благоустрою на території міста Авдіївка», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації»,

з о б о в ’ я з у ю :

1. Продовжити дію Договору №13-31/8 від 31 липня 2017 року про встановлення особистого строкового сервітуту на територію (об’єкт благоустрою) для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за місцем розташування: в районі буд.№3 по вул. Комунальна в м. Авдіївка з фізичною особою-підприємцем Грошевою Наталією Павлівною.
2. Відділ архітектури та містобудування військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Пефтиц) в 10-ти денний термін підготувати для укладання додаткову угоду до Договору про встановлення особистого строкового сервітуту на територію (об’єкт благоустрою) для розміщення тимчасових споруд строком на 1 рік.
3. Координацію дій по виконанню розпорядження покласти на відділ архітектури та містобудування військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Пефтиц), контроль – на заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Шахова Р.

 

Керівник
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                    В. Барабаш