"Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за місцем розташування: вул. Молодіжна, в районі зупинки громадського транспорту, м. Авдіївка Донецької області"

ПРОЄКТ


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від _______________ № ____
м. Авдіївка Донецької області

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за місцем розташування: вул. Молодіжна, в районі зупинки громадського транспорту, м. Авдіївка Донецької області

Розглянувши заяву від 17 червня 2020 року № 07-13/1690 фізичної особи-підприємця Юдіна Олексія Олександровича про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за місцем розташування:
вул. Молодіжна, в районі зупинки громадського транспорту, м. Авдіївка Донецької області, паспорт прив’язки групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за місцем розташування: вул. Молодіжна, в районі зупинки громадського транспорту, м. Авдіївка Донецької області, відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 28 травня 2020 року №476 «Про попереднє погодження місця розташування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», на підставі рішення Авдіївської міської ради від 23 червня 2016 року № 6/71-1987 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Авдіївка», розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 05 грудня 2018 року №1042 «Про затвердження Правил благоустрою на території міста Авдіївка», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації»,
з о б о в ’ я з у ю :

1.    Надати згоду на розміщення групи тимчасових споруд (павільйони громадського харчування) для провадження підприємницької діяльності фізичній особі-підприємцю Юдіну Олексію Олександровичу за місцем розташування: вул. Молодіжна, в районі зупинки громадського транспорту,
м. Авдіївка Донецької області:
загальна площа проєктованої групи тимчасових споруд (павільйони громадського харчування) – 90,00 м2, з них: площа проєктованої тимчасової споруди №1 – 30 м2, площа проєктованої тимчасової споруди №2 – 30 м2, площа проєктованої тимчасової споруди №3 – 30 м2.
2. Зобов’язати фізичну особу–підприємця Юдіна Олексія Олександровича:
2.1. В 10-ти денний термін укласти договір про встановлення особистого строкового сервітуту на територію (об’єкт благоустрою) для розміщення групи тимчасових споруд строком до 15 червня 2021 року.
2.2. У місячний термін укласти договір зі спеціалізованими підприємствами (офіційними виконавцями послуг) на вивезення твердих побутових відходів.
2.3. Після розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за місцем розташування: вул. Молодіжна, в районі зупинки громадського транспорту, м. Авдіївка Донецької області подати до військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області письмову заяву за визначеною формою, в якій зазначити про виконання вимог паспорта прив’язки.
3. Координацію дій по виконанню розпорядження покласти на відділ архітектури та містобудування військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Пефтиц), контроль - на заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Шахова Р.

Керівник
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                    В. Барабаш