"Про затвердження програми фінансової допомоги міському автотранспорту на подолання наслідків, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19 на 2020 рік"

ПРОЄКТ


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від _____________ № ________
м. Авдіївка Донецької обл.

Про затвердження програми фінансової допомоги міському автотранспорту на подолання наслідків, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19 на 2020 рік

Керуючись законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ’ я з у ю:

1. Затвердити:
1.1. Програму фінансової допомоги міському автотранспорту на подолання наслідків, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19 на 2020 рік.
1.2. Заходи щодо реалізації програми фінансової допомоги міському автотранспорту на подолання наслідків, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19 на 2020 рік (додається).
2. Фінансовому управлінню військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Опекунська) передбачити в бюджеті відповідні асигнування на реалізацію заходів програми фінансової допомоги міському автотранспорту на подолання наслідків, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19 на 2020 рік.
3. Координацію роботи з виконання розпорядження покласти на Комунальне підприємство «Авдіївське трамвайно-транспортне управління» Авдіївської міської ради (Климанський), контроль - на в.о. заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Удовенко Є.Керівник
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                              В.Барабаш

 

 

Додаток