"Про затвердження Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Авдіївка на 2018 - 2022 роки" від 22.01.2018 № 55

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від 22.01.2018 № 55
м. Авдіївка Донецька обл.

Про затвердження Програми фінансової
підтримки об’єднань співвласників
багатоквартирних будинків
у місті Авдіївка на 2018 - 2022 роки

З метою поліпшення стану житлового фонду та якості проживання громадян, залучення об’єднань громадян до вирішення місцевих проблем, створення об’єднань співвласників, сприяння формуванню конкурентного середовища у сфері житлово-комунального господарства та створення сприятливого середовища для сталого розвитку міста Авдіївка, керуючись Цивільним кодексом України, Законами України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 № 1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та Законом України «Про військово-цивільні адміністрації»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Програму фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Авдіївка на 2018 – 2022 роки (додається).
2. Фінансове управління військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Опекунська) щорічно, відповідно до наявних коштів міського бюджету, розглядати питання щодо передбачення видатків на виконання Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Авдіївка на 2018 – 2022 роки.
3. Координацію роботи з виконання цього розпорядження покласти на управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Самборська).
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Шахова Р.Керівник військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області
полковник                                                                               П. Малихін

 

 

Додаток