"Про результати перегляду регуляторних актів" від 27.07.2018 № 546

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 27.07.2018 № 546
м. Авдіївка, Донецька обл.

Про результати перегляду
регуляторних актів


Розглянув протокол засідання робочої групи з питань перегляду діючих регуляторних актів, прийнятих Авдіївською міською радою, виконавчим комітетом Авдіївської міської ради та військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області, від 19.07.2018 № 1, з метою ефективного виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ’ я з у ю:

1. Скасувати регуляторні акти, що не відповідають принципам державної регуляторної політики та потребують визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування.(додаток 1)
2. Структурні підрозділи регуляторні акти, яких не відповідають принципам державної регуляторної політики та потребують внесення до них змін, підготувати проекти регуляторних актів з подальшим забезпеченням проходження цими проектами регуляторних актів процедур, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». (додаток 2)
3. Керівників структурних підрозділів, підприємств при розробці регуляторних актів обов’язково дотримуватись вимог чинного законодавства, пов’язаного з підготовкою, прийняттям, відстеженням результативності регуляторних актів; підвищення якості підготовки аналізів регуляторного впливу та звітів з відстеження результативності регуляторних актів; забезпечення інформаційної відкритості з питань державної регуляторної політики; залучення громадськості до обговорення проектів регуляторних актів, забезпечення відкритості та прозорості регуляторної діяльності.


Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                          П. Малихін

 

 

Додатки