"Про розробку проектно-кошторисної документації" від 07.11.2018 № 974

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 07.11.2018 № 974
м. Авдіївка, Донецької області

Про розробку проектно-
кошторисної документації

У зв’язку з прийняттям розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 02.11.2018 № 966 Про розміщення Центру надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради в нежитловому приміщенні за адресою: м.Авдіївка, просп. Центральний, буд.11, на виконання вимог Постанови КМУ від 01.08.2013 №558 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 №45 «Про затвердження порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів», Законом України «Про військово-цивільні адміністрації»,
з о б о в ʻ я з у ю:

1. Функції замовника розробки проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту в нежитловому приміщенні за адресою: м.Авдіївка, просп. Центральний, буд.11, з метою розміщення Центру надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради, покласти на управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Самборська).
2. Управлінню з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Самборська) провести роботу з розробки проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту в нежитловому приміщенні за адресою: м.Авдіївка, просп. Центральний, буд.11, з метою розміщення Центру надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради .

Перший заступник керівника
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області,
полковник юстиції                                                  В.Рекшинський